Nasi Agenci
O nas
Firma AWAL Nieruchomości Nadmorskie Sp. z o.o, czerpiąc z tradycji i doświadczenia Biura Obrotu Nieruchomościami AWAL, od wielu lat kompleksowo wspiera swoich klientów na rynku nieruchomości nadmorskich. Oferujemy szeroką gamę mieszkań i apartamentów, działek, pensjonatów, lokali użytkowych i gruntów inwestycyjnych w pasie od Jastrzębiej Góry i okolic przez Półwysep Helski do Trójmiasta. Tak sprecyzowany zasięg naszej działalności daje nam możliwość stałego pozyskiwania, weryfikacji ofert i doskonałej znajomości tutejszego rynku dla potrzeb naszych Klientów. Śledząc jego trendy i zależności możemy sprostać oczekiwaniom jakie przed nami stawiają Kupujący i Sprzedający. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszemu zespołowi profesjonalnie i skutecznie realizować powierzone przez Klientów zadania. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji , doradzamy w sprawach związanych z rynkiem nieruchomości , oferujemy także kompleksową obsługę przedsięwzięć deweloperskich.
AWAL NIERUCHOMOŚCI NADMORSKIE
ul. gen. Józefa Hallera 15/2, 84-100 Puck
Tel: |
KRS 0000260880
Chcesz sprzedać nieruchomość?
15
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem
Sprzedaj
Ogłoszenia AWAL Nieruchomości Nadmorskie Sp. z o.o.
Filtruj
1 100 000 zł62 m² 17 741,94 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
325 000 zł1 089 m² 298,44 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
1 090 000 zł40,54 m² 26 887,03 zł/m²
Jarosław Nastały
Dom wolnostojący
Odargowo,pomorskie
499 000 zł45,60 m² 10 942,98 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
3 700 000 zł800 m² 4 625 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Działka budowlana, ul. Śmiała
Karwia,pomorskie
1 273 000 zł1 158 m² 1 099,31 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem
Władysławowo,pomorskie
410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Mieszkanie 2-pokojowe
Jurata,pomorskie
1 495 000 zł48,73 m² 30 679,25 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
850 000 zł962 m² 883,58 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
650 000 zł54,31 m² 11 968,33 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
590 000 zł1 000 m² 590 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
590 000 zł51,18 m² 11 527,94 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
649 000 zł44,31 m² 14 646,81 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Dom wolnostojący, ul. Grzybiarzy
Tupadły,pomorskie
1 250 000 zł204 m² 6 127,45 zł/m²
Jarosław Nastały
270 000 zł15,79 m² 17 099,43 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
105 000 zł526 m² 199,62 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Dom wolnostojący, ul. Zielona
Swarzewo,pomorskie
1 249 000 zł290 m² 4 306,90 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Dom wolnostojący, ul. Wilcza
Rozewie,pomorskie
998 000 zł90 m² 11 088,89 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
490 000 zł37,04 m² 13 228,94 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Mieszkanie, ul. Wiejska
Strzelno,pomorskie
225 000 zł32,97 m² 6 824,39 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Dom wolnostojący, ul. Ekologiczna
Karwia,pomorskie
2 600 000 zł500 m² 5 200 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
285 000 zł1 582 m² 180,15 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
850 000 zł54,29 m² 15 656,66 zł/m²
Jarosław Nastały
699 000 zł54,91 m² 12 729,92 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Rynek pierwotny
Dom bliźniak, ul. Jastrzębia
Rozewie,pomorskie
880 000 zł71 m² 12 394,37 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
948 000 zł46,72 m² 20 291,10 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
595 000 zł54,05 m² 11 008,33 zł/m²
AWAL Nieruchomości Nadmorskie
Willa z garażem, ul. Pieniężna
Darzlubie,pomorskie
2 490 000 zł390,30 m² 6 379,71 zł/m²